جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

معرفی موسسات غیرمجاز برگزارکننده دوره‌های فراگیر به مقامات قضایی

  مجریان و موسسات غیرقانونی و غیرمجاز که در زمینه دوره­‌های آموزشی کوتاه­ مدت، آمادگی کنکور و فراگیر پیام­ نور فعالیت دارند، به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.

  به گزارش پرتال اخبار ژیام نور ، علی معصومیان – رئیس مرکز آموزش‌های عالی آزاد و خاص دانشگاه علمی‌کاربردی با اعلام این خبر، افزود: مجریان و موسسات غیرقانونی و غیرمجاز که در زمینه دوره­‌های آموزشی کوتاه­ مدت، آمادگی کنکور و فراگیر پیام ­نور فعالیت دارند، به مقامات قضایی معرفی خواهند شد و مجوز مؤسسات آموزش عالی آزاد در صورت تخلف باطل خواهد شد.

  وی گفت: به تمام مؤسسات آموزش عالی آزاد اعلام می­ شود که اجرای دوره­‌های کوتاه­ مدت فاقد مجوز، اخذ شهریه غیرمصوب و تبلیغات مغایر، مشمول تخلفات است و نسبت به متخلفین اقدام بازدارنده اعمال خواهد شد.

  به گفته معصومیان، مؤسسات آموزش عالی آزاد می‌توانند نسبت به شناسایی و معرفی مجریان فاقد مجوز به مرکز آموزش‌های عالی آزاد و خاص اقدام و همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورند.


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 31 فروردين 1392
  منبع
  برچسب ها : آزاد ,عالی ,معرفی ,مؤسسات ,آموزش ,قضایی ,عالی آزاد ,آموزش عالی ,مقامات قضایی ,مؤسسات آموزش ,قضایی معرفی ,قضایی معرفی خواهند ,مقامات قضایی معرفی , ,
  معرفی موسسات غیرمجاز برگزارکننده دوره‌های فراگیر به مقامات قضایی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر